stickyimage

Strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij

Polityka Cookies zamknij

Suplementy CaliVita

Skok cywilizacyjny sprawił, że żyjemy w coraz bardziej szkodliwym dla zdrowia środowisku. Zanieczyszczone metalami ciężkimi powietrze, rośliny uprawiane na sztucznych nawozach oraz wysoce przetworzona żywność nie służy zachowaniu dobrego zdrowia.

?Jesteśmy tym co jemy? w obecnych czasach oznacza regularne dostarczanie szkodliwej dla organizmu chemii. Dodatkowo wzrost ilości używanych w rolnictwie pestycydów jeszcze bardziej utrudnia dostarczanie do organizmów wszystkich niezbędnych mikroelementów i witamin. Niestety żywność spożywana dziś jest znacząco różna od tej, którą jedli nasi dziadkowie.

Dodatkowo negatywnie na organizm wpływa szybkie tempo życia, stres oraz palenie papierosów. Właśnie to jest przyczyną, że ludzie czują się coraz bardziej zmęczeni, łatwiej się przeziębiają, ciągle brakuje im sił oraz częściej zapadają na choroby nowotworowe.

Gdy zdrowa i zbilansowana dieta nie przynosi pożądanych rezultatów, warto wspomóc się naturalnymi suplementami. CaliVita ma bogatą ofertę produktów najwyższej jakości.

Do produkcji suplementów CaliVita wykorzystywane są wyłącznie surowce naturalnego pochodzenia. Produkty nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.

Produkty CaliVita? spełniają niezbędne wymagania formalno-prawne: certyfikaty oraz zezwolenia zarówno amerykańskie, jak i europejskie. Posiadają wymagane badania i testy zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej, a ich jakość potwierdzona została licznymi certyfikatami.

Swoją wysoką skuteczność zawdzięczają odpowiednio dobranej ilości składników oraz ich jakości, a także produkcji z wykorzystaniem najnowszych technologii. Preparaty o przedłużonym działaniu zapewniają stały poziom substancji w organizmie nawet przez 10-18 godzin.

Firma produkująca CaliVita? dba oto, aby w żaden sposób nie doprowadzić do niszczenia przyrody lub zanieczyszczania środowiska. Zbieranie składników roślinnych nie zagraża żadnemu gatunkowi ani nie narusza równowagi ich naturalnego środowiska.