Suplement i odżywka na przyrost masy – Somatodrol Opinie, ceny, gdzie kupić, skutki uboczne

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 6 rated it )
 • Zalety
  Somatodrol to suplement diety, który przyśpiesza regenerację mięśni, eliminuje skurcze i napięcia powstałe podczas treningu, dodatkowo przyśpiesza spalanie tłuszczu. Dodatkowo preparat przyśpiesza budowę mięśni w sposób beztłuszczowy.
 • Wady
  Suplement diety Somatodrol to produkt przebadany klinicznie, posiadający wszelkie niezbędne atesty i pozwolenia. Nie stwierdzono, aby powodował negatywne skutki uboczne.
 • Podsumowanie
  Somarodrol to preparat polecany przez specjalistów i dedykowany wszystkim osobom marzącym o zmianie swojego wizerunku. Pozwala on w naturalny sposób rozbudować masę mięśniową i szybciej zredukować tkankę tłuszczową. Dzięki niemu łatwiej osiągniesz swój cel jakim jest perfekcyjnie wyrzeźbiona sylwetka.
ja po 3 miesiącach ćwiczeń na siłowni

ja po 4 miesiącach ćwiczeń na siłowni

Sprawdź opinie o suplemencie Somatodrol, będziesz zaskoczony przyrostem masy

Od dziecka byłem osobą raczej skrytą i można powiedzieć, że nawet nieśmiałą. W grupie nie byłem duszą towarzystwa, trzymałem się raczej z boku, tylko by nie być w centrum uwagi. Niestety każdy zwracał na mnie uwagę, ze względu na moją wagę. Byłem najgrubszym uczniem gimnazjum, a potem w liceum, najgorzej wspominam zajęcia z wf-u, kiedy kazali nam biegać to całe ciało trzęsło mi się jak galareta. Bardzo długo, byłem jaki byłem, ot  zamknięty w sobie pulpecik. Dziewczyny nie zwracały na mnie uwagi, zawsze traktowały jak kolegę czasem przyjaciela. Chciałem aby spojrzały na mnie w innym sposób, niestety mogłem sobie tylko pomarzyć. Można mieć fajną osobowość, ale niestety liczy się przede wszystkim wygląd zewnętrzny, dopiero teraz to rozumiem.

ja z chłopakami po 6 miesiącach ćwiczeń

ja z kumplami po 10 miesiącach ćwiczeń

To, że jak bardzo mój wygląd  odbiega od normy, odkryłem dopiero na studiach. Wiedziałem, że nie jestem szczupły, ale to było dosłownie jak uderzenie piorunem, przełom w jeden dzień. Poszedłem ze znajomymi na fajkę do łazienki, no i jakoś się to tak złożyło, że stanęliśmy w grupie naprzeciw lustra. Ujrzałem siebie, tak jak zapewne inni widzieli mnie na co dzień. Pierwszy raz w życiu tak bardzo uświadomiłem sobie, że jestem za duży, byłem od nich średnio 1,5 raza większy. Każdemu człowiekowi z nadwagą życzę takiego doznania, ponieważ zmotywowało mnie to do pracy nad sobą. Ten właśnie dzień zmienił moje życie i był początkiem kolejnego etapu.

Musiałem wiedzieć czy Somatodrol powoduje jakieś skutki uboczne, na szczęście odpowiednio stosowany – nie

Po powrocie do domu wiedziałem, że muszę coś zacząć ze sobą zrobić i to od zaraz. Akurat tego dnia odwołali ostatnie zajęcia, więc wróciłem szybciej do domu i od razu usiadłem do internetu. Musiałem przede wszystkim znaleźć sobie jakąś dietę bo sposób w jaki się odżywiałem był karygodny. Natrafiłem na wiele różnych rozwiązań, czasem mniej, czasem bardziej wymyślnych. Jednak postanowiłem wdrożyć w życie zasadę znalezioną na stronie pewnego dietetyka JM, czyli jedz mniej. To co kalorycznie spożywałem wystarczyło by dla dwóch, a nie jednej osoby.

Ja z moją dziewczyną

Ja i moja dziewczyna

Postanowiłem wprowadzić zmiany od razu w życie i już następnego dnia starałem się zachować reżim żywieniowy. Jednak wiedziałem, że sam spadek wagi nie załatwi atrakcyjnego wyglądu. Chciałem przy okazji bardziej zadać o swoje ciało, a że miałem dużo czasu to zapisałem się do siłowni. Postanowiłem, że będę tam regularnie chodził i ćwiczyć, nigdy wcześniej nie byłem w takim miejscu więc potrzebowałem instruktora, aby powiedział mi co i jak. Trener personalny nie tylko powiedział mi jak ćwiczyć, ale też zalecił mi „pracę domową”, teraz tylko potrzebowałem pewnego motywatora, który przyśpieszy efekt.

Tak właśnie trafiłem na Somatodrol, produkt polecany przez znanego kulturystę Krzysztofa Piekarza. Pomyślałem, że skoro profesjonaliści po niego sięgają, to nie może to być jakaś „ściema”. Producent specyfiku obiecał szybsze spalenie tłuszczu, budowę masy mięśniowej i polepszenie ich regeneracji, no i dotrzymał słowa. Oczywiście kupiłem ten suplement diety, zacząłem regularnie brać, a po miesiącu zauważyłem pierwsze efekty. Trener personalny zmierzył mnie, sprawdził zawartość mięśni w organizmie i stwierdził, że przez ten czas powinienem mnie wypracować. To mnie jeszcze bardziej nakręciło i zmotywowało do jeszcze cięższej pracy.

I ty sprawdź opinie na popularnym forum by dowiedzieć się jak działa Somatodrol

trening na siłowni

trening na siłowni

tabletki Somatodrol

tabletki Somatodrol

Zawziąłem się tak bardzo, że na siłownie zacząłem chodzić już dwa razy dziennie. Natomiast Somatodrol sprawił, że efekty były  bardzo szybko widoczne. Co podnosiło moją samoocenę, bo przestałem być wielkim pulpetem, a zacząłem stawać się gorącym ciachem. Jednak to był dopiero początek drogi, obecnie  ludzie nie poznają mnie na ulicy. Najbardziej jednak cieszę się z faktu, że kobiety zaczęły się za mną oglądać. Nie powiem miło łechce to moje ego, jednak najważniejsza dla mnie jest moja dziewczyna, która mnie kocha takiego jakim jestem, a nie jak wyglądam. Jednak to Somatdrol sprawił, że jestem w tym miejscu w którym jestem, bo to on najbardziej motywował mnie od działania.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Autorem wpisu jest: Artur

Mam na imię Artur i w tym roku obchodziłem swoje "ćwierć wieku". Te urodziny zamykały pewien etap, który mam nadzieję, że już nie wróci. Właśnie ten czas refleksji skłonił mnie by podzielić się wami swoją historią i może zainspirowało kogoś do zmiany swojego życia. Mogę teraz powiedzieć, że nadwaga zabierała mi radość życia, a teraz czuję, że oddycham pełną piersią. Preparat Somatodrol pomógł mi zmotywować się do ćwiczeń i diety, ponieważ polepszał ich efekty. Zmiany są tak ogromne, że znajomi mnie nie poznają. Jeżeli masz podobny problem zajrzyj do mojego wpisu.

5 Comments

 1. Carlos

  kupilem Somatodrol jakies 3 miechy temu bo kumpel polecil, testy wyszly pozytywnie i efekt jest na prawde mega

 2. Kamil

  mnie przekonala reklama Somatodrol dlatego kupilem na testy, ostatnio spotkałem kumpla na siłce i tez bierze juz od 2 miesięcy no i ma chlopak efekty

 3. Jordan

  czy ktos moze zapodac linka do strony gdzie to mozna kupić?

 4. Arni007

  Kurde dobre to biore 3 miechy i bice mam jak kamienie

 5. maniek

  pamietajcie ze po cyklu na jakis czas trzeba odstawic somatodrol by miesnie odpoczely

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>