Skuteczne powiększenie penisa – jak wydłużyć członka? ProLongSystem – opinie, recenzje

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 1 rated it )
 • Zalety
  ProLongSystem nieinwazyjny i skuteczny sposób na powiększenie penisa. Zestaw umożliwia wykonywanie ćwiczeń w zaciszu własnego domu. Pozwala uzyskać nawet do kilku centymetrów po kilku tygodniach ćwiczeń.
 • Wady
  Dużym minusem ProLongSystem jest jego wysoka cena, ale to jedyny taki zestaw na rynku. Ćwiczenia wymagają czasu oraz cierpliwości - efekt może być widoczny po kilku tygodniach. Instrukcja jest dość lakonicznie napisana i istnieje ryzyko złego wykonywania ćwiczeń.
 • Podsumowanie
  ProLongSystem to nowoczesny zestaw przeznaczony do ćwiczeń męskich narządów płciowych. W nieinwazyjny sposób na trwale wydłuża penisa nawet o kilka centymetrów. Nie powoduje skutków ubocznych, a wielu mężczyzn już teraz cieszy się trwałymi efektami.

Mam na imię Filip, od dziecka mieszkam w województwie lubelskim i skończyłem 24 lata. W tym roku studia informatyczne i mam nadzieję, że uda mi się szybko znaleźć pracę. Jednak nie chciałem tutaj pisać o stronkach i programach, które robię na co dzień, ale o pewnym problemie. Wydaje mi się, że wiele mężczyzn boryka się z nim na co dzień, więc chciałbym przedstawić tutaj swoją historię.

Jeszcze 8 miesięcy temu byłem innym człowiekiem, niepewnym siebie, wycofanym, samotnym i nieszczęśliwym. Zastanawiacie się pewnie co ze mną było nie tak, skoro moje życie wyglądało tak, a nie inaczej. Przyczyną był jeden, bardzo osobisty problem z którym nie mogłem sobie poradzić. Przypuszczam, że dla każdego faceta problem z długością jego członka jest bardzo druzgocący. Świadomość zbyt małego interesu wprowadza w zakłopotanie, a jest gorzej jeżeli ta tajemnica wypłynie na światło dzienne.

Mogę powiedzieć, że niewielki penis miałem od zawsze, ale jak wielki to problem odkryłem dopiero w liceum. Planowałem bardzo długo swój pierwszy raz z ówczesną dziewczyną. Kiedy miało dość do inicjacji seksualnej, ona widząc moje przyrodzenie parsknęła śmiechem. Później mnie przepraszała, ale nie muszę mówić, że czar prysł. Nie muszę chyba mówić jak bardzo bałem się powtórzyć to jeszcze raz z nią, czy też z inną kobietą.

Na pewno myślicie, że małe przyrodzenie to nie koniec świata, może i tak, ale nie ułatwia ono życia. Jestem młody, mam swoje potrzeby i szukam dziewczyny na stałe, z którą będę mógł założyć rodzinę. Świadomość tego, że jesteś z kimś, kto nigdy nie zadowoli ciebie w łóżku, bo technicznie nie może jest przytłaczająca. Owszem są pozycje seksualne dla osób z małymi penisami, ale ile można kochać się w jednej pozycji? Zacząłem szukać jakiegoś rozwiązania tej nieprzyjemnej dla mnie sytuacji. Do farmakologicznych rozwiązań bardzo szybko się zraziłem bo wydałem dużo pieniędzy na produkt, który nie działał. Zacząłem rozważać korektę chirurgiczną, ale przestraszyły mnie możliwe powikłania. Nie wspominając już o kasie, bólu i rekonwalescencji, musiałem więc znaleźć  inny mniej inwazyjny sposób. Szukając w internecie trafiłem na stronę ProLongSystem i bardzo mnie ona zainteresowała. Zaprezentowane na niej było urządzenie do ćwiczenia penisa.

Producent zapewniał, że ProLongSystem pozwala wydłużyć penis od 2,5 cm do około 7,5 cm, w ciągu sześciu miesięcy. Przyznam, że zabrzmiało to dla mnie bardzo kusząco, ponieważ każdy dodatkowy centymetr był dla mnie bezcenny. Postanowiłem zaryzykować, zamówiłem  ProLongSystem, po kilku dniach otrzymałem przesyłkę i od razu zapoznałem się z instrukcją obsługi oraz zaleceniami dla ćwiczących. Nie chciałem zrobić sobie, ani swojemu przyjacielowi krzywdy źle obsługiwanym urządzeniem. Ćwiczyłem codziennie w zaciszu sypialni, w tajemnicy przed światem.

Dopiero po trzech tygodniach regularnego stosowania ProLongSystem zauważyłem pierwsze efekty. Penis wydłużył mi się o całe 2 cm, co przy początkowym rozmiarze było dużą różnicą. Lepiej było już znacznie wcześniej, ale nie chciałem za szybko mierzyć penisa, by nie zrazić się niepowodzeniem. Do tej pory żadne stosowane metody, takie jak ćwiczenia i masaże nie dawały efektu, miałem nadzieję, że tym razem będzie inaczej i nie pomyliłem się. Po dwóch miesiącach używania ProLongSystem różnica była znaczna  mój penis wydłużył się o 6 centymetrów! Nie wierzyłem, że aż tyle urósł, musiałem obejrzeć go w lustrze, czego do tej pory nie robiłem. Pierwszy raz w życiu poczułem się kompletnym mężczyzną.

ProLongSystem polecam szczerze każdemu, kto chce w bezpieczny i naturalny sposób  powiększyć na trwale swojego penisa. Możecie mi wierzyć, że przetestowałem wszystko od tabletek po masaże i ćwiczenia, naprawdę nic nie przyniosło takiego efektu jak ProLongSystem. Operacja chirurgiczna to bardzo poważny zabieg, który niesie za sobą duże ryzyko, też byłem zdesperowany, dlatego właśnie napisałem ten tekst, aby pomóc innym z takim problemem jak ja miałem.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Autorem wpisu jest: Filip

Jestem Filip i od niedawna jestem świeżo upieczonym absolwentem informatyki. Jednak nie zamierzam pisać tutaj o swojej profesji, ale pewnym problemie, który dotyka wielu mężczyzn. Mały penis to częsty powód do żartów i utrapienie dla jego posiadacza. Znalazłem jednak skuteczne rozwiązanie, którym chętnie się z wami podzielę.

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>