Leki, zioła tabletki na odchudzanie Slimette – opinie, recenzje

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 1 rated it )
 • Zalety
  Niewątpliwą zaletą Slimette jest jego skuteczność w walce z nadwagą. Dzięki temu, że jest zrobiony z naturalnych składników nie powoduje skutków ubocznych, nie istnieje też możliwość przedawkowania. Dodatkowym atutem jest wygodna forma przyjmowania w postaci łatwych do przełknięcia pigułek.
 • Wady
  Wadą Slimette jest dość wysoka cena, którą rekompensuje duże opakowanie preparatu. Kłopotliwa również może być restrykcyjna kuracja podczas której potrzeba konieczne jest przestrzeganie zaleceń producenta.
 • Podsumowanie
  Slimette od 2012 roku należy do czołówki preparatów na odchudzanie. Pomaga nie tylko osobom aktywnym, ale też prowadzącym siedzący tryb życia w obniżeniu wagi. Dzięki temu, że jest to produkt naturalny nie powoduje nagłych spadków wagi, około 4 kg w tydzień.

Myślę, że nie będę tutaj oryginalna pisząc, że jeszcze do niedawna ważyłam bardzo dużo. Wydaje mi się, że problem z nadwagą, a zwłaszcza z otyłością stał się bardzo powszechny. Coraz częściej słyszy się o tym, że jest to najgroźniejsza choroba współczesnego świata bo zabija od środka. Tak też mogło stać się w moim przypadku, gdybym nie zmotywowała się i nie podjęła skutecznej kuracji odchudzającej.

Mam na imię Jowita i mogę powiedzieć, że  jestem zadowoloną z życia żoną i matką dwójki dzieci. Jestem z zawodu pielęgniarką, od lat pracuje w szpitalu. Jak każda żona i matka zajmuje się również domem, a w wolnym czasie maluję pejzaże. Od niedawna moją drugą pasją stał się sport, ale po kolei. Jakieś dwa lata temu wykonywałam badania kontrolne i lekarz stwierdził u mnie szybko postępujące nadciśnienie tętnicze. W moim wypadku nie potrzebne były dodatkowe badania, aby stwierdzić co je wywołuje. Było to widoczne goły okiem, przy niewielkim wzroście ważyłam jakieś 25 kg za dużo, przy czym nie czułam się źle. Owszem nie zawsze udawało mi się kupić upatrzoną sukienkę, ale wmawiałam sobie, że mają rozmiarówkę zaniżoną. Z resztą u mnie w rodzinie było to normalne, że kobiety w pewnym wieku tyją.

Niestety lekarz dość brutalnie otworzył mi oczy, kiedy stwierdził, że mam nad wyraz niebezpieczne ciśnienie i jeżeli nie zacznę coś ze sobą robić to może się szybko przeobrazić w poważne kłopoty z układem krążenia. Ostrzegł mnie, że jeżeli chce umrzeć na zawał w przeciągu kilku miesięcy to mogę  kontynuować mój styl życia. Właśnie to zdanie otrzeźwiło mnie i zmotywowało do działania.

Postanowiłam zacząć już następnego dnia od ćwiczeń oraz pomału zaczęłam zmieniać styl jedzenia. Wiedziałam, że moja motywacja nie starczy na długo o ile jej nie wspomogę. Kupiłam  Slimette, znany lek, który od 2012 roku ma wysokie miejsce w rankingach preparatów na odchudzanie. Ma on rzesze zadowolonych konsumentów w Ameryce oraz na zachodzie Europy, do tego poleciła mi go koleżanka, która miała podobny problem z wagą. Pomyślałam, że skoro jej pomógł i wielu innym kobietom to dlaczego nie spróbować. Zaczęłam kurację Slimette, zgodnie z zaleceniami producenta, a także zaczęłam się zdrowo odżywiać oraz regularnie zapewniałam sobie wysiłek fizyczny. Po jakimś czasie zauważyłam pierwsze efekty, ciuchy dotychczas opięte stały się luźniejsze. Weszłam na wagę i zobaczyłam, że ubyło mnie 5 kg, było to bardzo motywujące. Dzięki Slimette poprawił się mój metabolizm więc osiągałam coraz większe spadki wagi.

Kiedy zaczęłam gubić zbędne kilogramy, zrozumiałam, że bycie otyłą nie tylko jest niezdrowe, ale też nie komfortowe. Moja miłość do dobrego jedzenia sprawiła, że byłam o krok od tragedii. Jeżeli natomiast chodzi o moją motywację do zmian, to pewnie i tak bym straciła na wadze, ale wolałam robić to szybko. Właśnie dlatego skorzystałam z pomocy preparatu Slimette, ponieważ perspektywa zawału w przeciągu kilku miesięcy nie jest przyjemną rzeczą.

Preparat Slimette pomógł mi wrócić do normalnej wagi, dzięki niemu straciłam ponad 20 kg, znowu wyglądam kobieco i atrakcyjnie, a co najważniejsze ciśnienie się zmniejszyło. Poprawiły mi się także wyniki krwi, frakcje cholesterolowe zaczęły mieścić się w pożądanym przedziale. Z punktu widzenia matki i żony, zdrowie jest dla mnie najważniejsze, jednak nie ukrywam, że wygląd również ma znaczenie. Gdyby nie naturalna moc  Slimette możliwe, że nie zdążyłabym schudnąć na czas. Właśnie dlatego dziękuję za ten lek i polecam go każdemu walczącemu z nadwagą.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Autorem wpisu jest: Jowita

Mam na imię Jowita i jestem zawodową pielęgniarką, której w pewnym momencie zrobiło się zbyt wiele. Nadwaga wywołała u mnie problemy z serce oraz kilka innych dolegliwości. Dopiero walka z nią uświadomiła mi jak to jest groźne dla zdrowia oraz ogólnego samopoczucia. Poznajcie historię mojej walki, którą udało mi się wygrać z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem na ustach.

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>