Laserowe usuwanie cellulitu – Rio CelluLight Laser – opinie recenzje

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 5 rated it )
 • Zalety
  Niewątpliwą zaletą Rio CelluLight Laser jest wygoda użycia, wystarczy jedno urządzenie do walki z cellulitem. Jest to metoda mało inwazyjna, gdyż nie wymaga przyjmowania preparatów więc nie wywołuje skutków ubocznych. Sprzęt jest rekomendowany przez profesjonale gabinety kosmetyczne.
 • Wady
  Wadą Rio CelluLight Laser jest wysoka cena, ponieważ to jedyne tego typu urządzenie na rynku.
 • Podsumowanie
  Rio CelluLight Laser to nowoczesne urządzenie, wykorzystywane również przez profesjonalistów, skutecznie eliminujące cellulit. Jest mało inwazyjne, skutecznie i łatwe w użyciu. Testy kliniczne dowiodły, że pozwala zredukować pomarańczową skórkę w kilka dni.

Witajcie, nazywam się Joanna i w ramach wstępu, chciałabym podzielić się tutaj swoją historią bo wierzę, że komuś może pomóc. Chcę napisać o pewnym typowo damskim problemie, który dotyka większości kobiet, w mniejszym lub większym stopniu. To problem, który odejmuje paniom to na czym im bardzo zależy, a mianowicie atrakcyjność, ale na szczęście można się go skutecznie pozbyć.

Nazywam się on cellulit, ale częściej spotyka się określenie pomarańczowa skórka, gdyż przypomina to trochę wierzch pewnego cytrusa. U mnie cellulit pojawił się dość szybko w okolicach pośladków, jednak w gimnazjum nie przejmowałam się nim zbytnio. Wszystko zaczęło się pogarszać, kiedy weszłam w okres dojrzewania. Stwierdzenie, że zmiany pojawiały się dzień po dniu, nie jest przesadą. Nie, nie przytyłam zbytnio w tym czasie, to jest często powtarzany mit, że cellulit dotyczy tylko osób puszystych. Wiadomo, że ilość tkanki tłuszczowej ma znaczenie, ale istotniejsze są predyspozycje genetyczne i hormony. Często nawet bardzo chude kobiety mają pomarańczową skórkę ponieważ odziedziczyły to po swoich matkach i babciach. Niestety burza hormonów w okresie dojrzewania zrobiła mi niemiłego psikusa, dotykałam i zadawałam sobie pytanie, czemu akurat ja?

Możecie mi wierzyć lub nie, ale dla młodej dziewczyny to bardzo nieprzyjemne odkrycie. Chciałam się pozbyć tej okropnej pomarańczowej skórki, więc zaczęłam dietę, chodziłam na dodatkowy wf, nawet kupiłam w drogerii specjalistyczne kremy ujędrniające pośladki. Poprawa była na prawdę minimalna, co nie motywowało mnie w żadnym stopniu. Próbowałam jeszcze jakiś suplementów, ale jedynie to opróżniły mój portfel, a efekt ich zażywania był mizerny.

Ta patowa sytuacja skłoniła mnie do szukania pomocy gdzie indziej. Musiałam znaleźć coś takiego co będzie skuteczniejsze od kremów, tabletek, ćwiczeń i diety razem wziętych. W internecie trafiłam przez przypadek na urządzenie o nazwie Rio CelluLight Laser. Jego działanie można porównać do masażera, z resztą tak o tym na początku myślałam. Różnica jest jednak znacząca gdyż to urządzenie wykorzystuje specjalny laser, aby ujędrnić skórę i zlikwidować cellulit. Rio CelluLight Laser zaintrygował mnie od samego początku, więc poszukałam opinii na temat jego działania. Większość z nich była dość pozytywna postanowiłam więc, że zamówię, najwyżej będę miała bardzo drogi masażer.

Zamówiony na stronie producenta Rio CelluLight Laser przyszedł niebawem i zaczęłam go używać. Okazało się, że ma dwa tryby działania (ręczny i automatyczny), co jest bardzo zwłaszcza kiedy mam ręce zmęczone po treningu.Działanie Rio CelluLight Laser opiera się na połączeniu zabiegów laserowych z masażem, dzięki temu zapewnia skuteczną terapię limfatyczna w zaciszu domu, a nie w drogim salonie kosmetycznym. Kiedyś miałam wykonywany taki zabieg, ale jedna sesja niewiele daje, teraz mogę go robić praktycznie codziennie.

Dodatkowo zestaw zestawu Rio CelluLight Laser zawiera dwa kremy, które intensyfikują działanie lasera. Cała kuracja jest dokładnie opisana w ulotce, musiałam jedynie stosować się do zaleceń i faktycznie po kilku tygodniach poprawa była widoczna. Cellulit był znacznie mniejszy, a wkrótce zniknął na dobre. Jednak mimo to do dziś używam  Rio CelluLight Laser w ramach profilaktyki, by problem z pomarańczową skórką już nigdy nie powrócił.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Autorem wpisu jest: Joanna

Jestem Joanna, jestem przeciętną kobietą, która dopadł zwyczajny problem. Cellulit bo o nim mowa spędza sen z powiek wielu kobiet. Na szczęście udało mi się znaleźć cudowną metodą na walkę z nim. Chcesz dowiedzieć się jak pozbyłam się pomarańczowej skórki? Przeczytaj moją historię a przekonasz się jakie to łatwe.

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>