Feromony męskie Alluramin – Opinie

 • Kwota:
 • Efekty:
 • Opinie użytkowników:
 • Opinie ekspertów:
 • Ogólna ocena
Oddaj głos na ten produkt
( 2 rated it )
 • Zalety
  Alluramin w porównaniu do podobnych produktów ma bardzo przyjemny i długo utrzymujący się zapach. Spośród innych dostępnych produktów ten wyróżnia skuteczność oraz grono zadowolonych klientów.
 • Wady
  Alluramin ma jeden poważny minus a mianowicie opakowanie nie jest zbyt duże. Jednak dzięki temu, że jest bardzo wydajny starcza na długo.
 • Podsumowanie
  Alluramin należy do czołówki produktów na rynku Polskim. Jego skuteczność została udowodniona naukowo. Kilka kropel wystarczy, aby płeć piękna zwróciła na Ciebie uwagę.

Feromony to naturalne substancje wytwarzane przez ludzki organizm. Dzięki nim łączymy się w pary i właśnie one decydują o tym, czy jesteśmy dla kogoś atrakcyjni, czy nie. Angielscy naukowcy udowodnili, że skutecznie przyciągają płeć piękna, wystarczy tylko jedna kropla, aby każda kobieta była Twoja.

Wyobraź sobie, że jest sobotnia noc, wchodzisz na parkiet i z miejsca czujesz spragnione spojrzenia seksownych kobiet. Czujesz jak ich ciała delikatnie ocierają się o Ciebie na parkiecie i już wiesz, że łowy będą udane. Jedna z nich zaczyna wokół Ciebie zmysłowy taniec, jej krótka sukienka z każdym ruchem odsłania coraz więcej. Czujesz, że jej dotyk zdradza coraz większą niecierpliwość, a jej błagalne spojrzenie mówi Ci, byś tego wieczoru wybrał właśnie ją… Takimi doświadczeniami może pochwalić się 1,82% mężczyzn, którzy przeżywają to na każdej imprezie, to właśnie oni używają feromonów.

 

Najmocniejsze feromony na rynku Alluramin

Najmocniejsze feromony na rynku Alluramin

 

Skuteczność feromonów udowodniona naukowo

Angielscy chemicy po trzech latach badań udowodnili, że feromony pobudzają seksualnie każdą kobietę. Ich wpływ jest dość kontrowersyjny, ale są one w pełni naturalnymi i bezpiecznymi substancjami. Okazuje się również, że feromony działają poza świadomością odbiorcy. Kobiety reagują na ich działanie w sposób instynktowny tak jakby ich myśli, reakcje i zachowania nie zależały od niczyjego wpływu. To właśnie doświadczenia Brytyjczyków na grupie kontrolnej sprawiły, że zaczęto doceniać działanie feromonów. Ich działanie jest krytykowane przez rzesze sceptyków, jednak nie są oni wstanie zaprzeczyć faktom, że feromony mają bardzo silne działanie. Czy już wiesz dlaczego mężczyzna pachnący feromonami ma takie wzięcie?

 

AL_4

Kobieta będąca pod wpływem feromonów odczuwa silne napięcie seksualne

 Angielski naukowcy do swoich badań zaprosili grupę 100 ochotniczek w różnym wieku. Każda z nich miała za zadanie spędzić  45 minut w grupie czterech mężczyzn, z których jeden używał Alluramin. Doświadczenie to potwierdziło, że 98% kobiet uważało mężczyznę spryskanego feromonami za seksownego. Sprawdzono również po jakim czasie kobiety nawiązały bliższy kontakt (poklepanie po ramieniu, uścisk dłoni, otarcie się) z tym mężczyzną.

Okazało się, że aż 80% badanych kobiet, pod wpływem feromonów, intuicyjnie nawiązały kontakt cielesny przed upływem 10 minut!

Co wpływa negatywnie na działanie feromonów?

Udowodniono naukowo, że feromony w mniejszym bądź większym stopniu działają na wszystkie kobiety.  Jednak nadal niewielu mężczyzn wie o tym, że używając feromony może poderwać wybraną kobietę już w 8 minut. Jednak istnieją substancję, które wpływają negatywnie na działanie feromonów i mogą skutecznie obniżyć ich skuteczność.

Jeżeli więc słyszałeś opinię, że feromony nie działają to zapewne, ich użytkownik musiał używać ich niezgodnie z powyższymi regułami.

feromony

Skuteczne uwodzenie to afrodyzjaki i feromony

Naukowy dowód na działanie feromonów wywołał dyskusję w wielu środowiskach. Feministki wniosły o zakaz używania, gdyż ich zdaniem bezbronnym kobietom odbiera się w ten sposób wolę. Jednak te zarzuty zostały odparte przez badaczy, którzy wyjaśnili, że „kobieta, która czuje feromony, nie jest odurzana, ona myśli i działa w sposób świadomy, dokonuję wyborów zgodnych ze swą wolą i sumieniem”. Natomiast zupełnie inną kwestią pozostają intencje podrywaczy, chociaż w Polsce nadal wciąż mało osób wie o działaniu feromonów.

Box

W Polsce feromony nie są ogólnodostępne, skuteczne i przebadanie kliniczne można kupić jedynie przez internet. Na rynku zawsze można spróbować znaleźć tańsze niż rekomendowany przez nas produkt. Trzeba jednak pamiętać, aby dokładnie sprawdzić ich pochodzenie oraz stężenie, aby uniknąć zakupu bubla. Nasza redakcja życzy wam wszystkich udanych randek, Bez względu na to które feromony zamierzasz używać.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Autorem wpisu jest: admin

6 Comments

 1. Magic

  Feromony działa w super sposob uzywam ich jakies 3-4 lata i jestem wstanie wyrwac laske na kazdej dyskotece

 2. Jakubowski

  Dzięki feromonom udało mi się poderwać moja obecną żonę 😉 jesteśmy razem 5 lat i przyznam się, że to jest tajemnica naszego udanego związku. Ile razy chcę się z nią kochać używam ich przed wejściem do łóżka, rzuca się na mnie niczym wyglodniala kotka 😉

 3. Bralix

  Nie przypuszczałem że to tak działa na laski, raz pozyczylem feromony od kumpla i trzy typiary zaliczylem na imprezie

  • Jarex

   chłopie zazdroszczę brania, też tak chcę

 4. Maniek

  Na razie kupiłem i testuje, jutro będę używał drugi raz, widzę już pierwsze efekty

 5. Tomix

  Właśnie Alluramin kupiłem w zeszłym tygodniu, spryskałem się przed imprezą, ale nie dotarłem po drodze spotkałem koleżankę 😉 była to dość spontaniczna, ale cudowna noc

Dodaj komentarz

Twój mail nie będzie opublikowany

Możesz użyć HTMLtagów. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>